28.09.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 03 па 09 кастрычніка 2022 года

 

п/п

Назва мерапрыемства

Дата,

час

Места правядзення

Адказнывыканаўца (ФІП, пасада, тэлефон)

1.

Інтэлектуальна – пазнавальная праграма

«Я ведаю Беларусь»

06.10.

11:30

Філіял

“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.

заг.філіялам

“Гіркаўскі ЦКіД”

8(01594)93730

2.

Інфармацыйная праграма

«Размова на чысціню, барацьба са шкоднымі звычкамі»

(у рамках паоекта «Поверь в себя»)

06.10.

13:00

Філіял

“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.

заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”

8(01594)43805

3.

Святочны канцэрт

 «Без нас скучала бы планета»

07.10.

ДУК “Воранаўскі РЦКіНТ”

8(01594)21464 

Камінская І.В.

дырэктар

ДУК “Воранаўскі РЦКіНТ”

8(01594)21464

4.

Пазнавальная праграма

«Пагубные привычки среди детей»

(у рамках праекта «За здоровый образ жизни»)

07.10.

16:00

Філіял

“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.

заг.філіялам

“Канвелішскі ЦКіД”

8(01594)44809

5.

Літаратурна- музычны вечар

«З любоўю ў сэрцы»

07.10.

17:00

Філіял

“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”

Радзевіч І.І.

заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”

8(01594)41531

6.

Выстаўка

«Золотые руки наших мастериц»

08.10.

12:00

Філіял

“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.

заг.філіялам

“Жырмунскі

ЦКіД”

8(01594)45973

7.

Тэматычны вечар

«Нашы славутыя землі»

08.10.

16:00

Філіял

“Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр”

Лебядзевіч Л.С.

заг.філіялам

“Нацкі ККЦ”

8(01594)40706

8.

Вечар сустрэча з пераемніцай народнага майстра Ладыш А.А

«Матуліны кросны»

08.10.

16:30

Філіял

“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”

Радзевіч І.І.

заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”

8(01594)41531

9.

Гульнёвая праграма

«Вместевесело играть»

08.10.

16:30

Філіял

“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.

заг.філіялам

“Пераганцаўскі ЦКіД”

8(01594)91396

10.

Інтэлектуальна – пазнавальная праграма

«Умники и умницы»

08.10.

17:30

Філіял

«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І

рэжыссёр

«Паляцкішскага ЦКіД»

8(01594)99689

11.

Музычны вечар

«Осенний танцпол»

08.10.

19:00

Філіял

“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”

Сцефановіч Я.М.

заг.філіялам

“Больцініцкі КТЦ”

8(01594)76411

12.

Квэст

«Осенние приключения»

09.10.

13:00

Філіял

“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.

заг.філіялам

“Больцішскі ЦКіД”

8(01594)75248

13.

Свята кулінараў

09.10.

              Філіял            

“Забалацкі цэнтр культуры і дасуга”

Кукліс Л.Ч.

культарганізатар

«Забалацкіп ЦКіД»

8(01594)96552

14.

Канцэртна – забаўляльная праграма

«Профессия для души»

09.10.

17:00

Філіял

“Радунскі цэнтр нацыянальных культур”

Банцэвіч Т.А.

рэжысёр

“Радунскі ЦНК”

8(01594)41194

15.

Пазнавальная праграма

«Огонь – не игра»

09.10.

18:00

Філіял

«Бастунскі

ЦКіД»

 

Е.Т.Булаўка

заг.філіялам

«Бастунскі

ЦКіД»

8(01594)45974