19.09.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 19 па 25 верасня 2022 года


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Пазнавальная праграма
«Правильное питание для каждого человека»
(у рамках праекта «За здоровый образ жизни»)

21.09.
17:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

2.

Квэст – гульня
«Герои безопасности»

22.09.
16:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

3.

Конкурсная праграма
«Без пожара можно жить, если с правилами дружить»

23.09.
16:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

4.

Абрад
«Провады ў войска»

23.09.
17:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

5.

Тэматычны вечар
«Из поколения в поколение: традиции и современность»

23.09.
18:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

6.

Прафілактычная праграма
«Помним о прививках»
(у рамках праекта «Мой стиль жизни сегодня – моё здоровье и успех завтра»)

24.09.
12:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

7.

Пазнавальная праграма
«Курыць ці не курыць? Вось у чым пытанне»

24.09.
12:00

Філіял
“Беняконскі цэнтр культуры і дасуга”

Жых Г.І.
культарганізатар
“Беняконскі ЦКіД”
8(01594)46252

8.

Гульнёвая праграма
«Нужны ли вам вредные привычки»
(у рамках праекта «Мой стиль жизни сегодня – моё здоровье и успех завтра»)

24.09.
12:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

9.

Канцэртная праграма
«Осенняя рапсодия»

24.09.
13:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

10.

Гульнёвая праграма
«Ларец мудрых сказок»

24.09.
17:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжыссёр
«Паляцкішскага ЦКіД»
8(01594)99689

11.

Музычна- забаўляльная праграма
«Диско- вечеринка»

24.09.
18:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

12.

Музычна- забаўляльная праграма
«Музыка нас связала»

24.09.
18:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

13.

Музычна- забаўляльная праграма
«Современные аккорды»

24.09.
19:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

14.

Гульнёвая праграма
«Вясёлыя старты»

24.09.
12:00

Филиал
«Жирмунский центр культуры и досуга»

Вороновская С.И.
зав.филиалом
«Жирмунский
ЦКиД»
8(01594)45973

15.

Концер тная праграма
«Беларусь мая калыска, мой лёс»

25.09.
13:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

16.

Канцэрт удзельнікаў аматарскай творчасці
«Осенний вернисаж»

25.09.
14:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

17.

Інтэлектуальная праграма
«Следствие ведут знатоки»

25.09.
14:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

18.

Свята
«На кірмаш у Пагародна»

25.09.
14:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

19.

Канцэртная праграма
«Кірмашовыя забавы»

25.09.
15:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

20.

Вечар- сусрэча
«Моладасць і сталасць»
(у рамках праекта «Мудрость+»)

25.09.
16:00

Філіял
“Беняконскі цэнтр культуры і дасуга”

Жых Г.І.
культарганізатар
“Беняконскі ЦКіД”
8(01594)46252