06.09.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 12 па 18 верасня 2022 года


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Выстаўка
«Той ручнік, што маці вышывала»

15.09.
11:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

2.

Вечар- роздум
«На Беларуси Бог жыве»

15.09.
17:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

3.

Канцэртная праграма
«Хай мацнее штогод наш адзіны народ!»
да Дня народнага адзінства

16.09.
15:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

4.

Тэматычная канцэртная праграма
«Единство и уникальность»
да Дня народнага адзінства

16.09.
16:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

5.

Канцэртная праграма
«Беларуст – наш агульны дом»
да Дня народнага адзінства

16.09.
16:00

ДУК “Воранаўскі РЦКіНТ”
8(01594)21464 

Камінская І.В.
дырэктар
ДУК “Воранаўскі РЦКіНТ”
8(01594)21464

6.

Канцэртная праграма «Зямля наш агульны дом»
да Дня народнага адзінства

16.09.
16:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

7.

Тэматычная канцэртная праграма
«Твоя земля, твоя Родина»
да Дня народнага адзінства

16.09.
16:00

Филиал
«Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга»

Майсей.Д.М
заг.філіяла
«Місявицкі ЦКіД»
8(01594)40420

8.

Прафілактычная праграма
«Мы супраць»
да Дня салідарнасці ў барадзьбе з тэрарызмам 

16.09.
17:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

9.

Тэматычная праграма
«Родина моя!»
да Дня народнага адзінства

16.09.
17:00

Филиал
«Курчёвский сельский клуб»

Васько В.И Культорганизатор филиала «Курчевский СК»
8(01594)41052

10.

Тэматычная канцэртная праграма
«Я о Родине вам расскажу»
да Дня народнага адзінства

16.09.
17:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

11.

Тэматычная праграма
«Вандроўка па роднаму краю»
да Дня народнага адзінства

16.09.
17:30

Філіял
«Бастунскі
ЦКіД»

Е.Т.Булаўка
заг.філіялам
«Бастунскі
ЦКіД»
8(01594)45974

12.

Канцертная праграма «Зямля бацькоў – зямля святая»
да Дня народнага адзінства

16.09.
18:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

13.

Канцэртная праграма
«Сила в единстве»
да Дня народнага адзінства

16.09.
18:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжыссёр
«Паляцкішскага ЦКіД»
8(01594)99689

14.

X Адкрыты раённы фестываль народных традыцый і мастацтва
«Кола сяброўства»
да Дня народнага адзінства

17:00
14:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

15.

Канцэртная праграма
«В единстве сила»
да Дня народнага адзінства

18.09.
12:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

16.

Канцэртная праграма
«З любоўю да роднагам краю»
да Дня народнага адзінства

18.09.
12:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

17.

Гадзіна адкрытай інфармацыі
«Кто курит табак, тот сам себе враг»

18.09.
13:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

18.

Бенефіс смайліка ў дзень яго нараджэння
«Улыбайтесь, Смайлики!»
(у рамках праекта «Поверь в себя»)

18.09.
14:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

19.

Гульнёвая праграма
«Осень листопадная, самая нарядная»

18.09.
15:00

Філіял
“Курчоўскі сельскі клуб”

       В.І.Васько
Культарганізатар
філіяла
“Курчоўскі СК”
8(01594)41052

20.

Вечар адпачынку
«Грай, гармонік, грай»

18.09.
16:00

Філіял
“Беняконскі цэнтр культуры і дасуга”

Жых Г.І.
культарганізатар
“Беняконскі ЦКіД”
8(01594)46252

21.

Театралізованно – гульнёвая праграма
«В стране Незнайки»

18.09.
17:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

22.

Вечар адпачынку
«Пад рытмы 80-90-тых»

18.09.
17:00

Филиал
«Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга»

Майсей.Д.М
заг.філіяла
«Місявицкі ЦКіД»
8(01594)40420