30.08.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 05 па 11 верасня 2022 года


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Тематическая программа
«Трезвый взгляд на пьянство»
(в рамках проекта «За здаровы лад жыцця»

09.09.
13:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

2.

Конкурс к международному дню красоты для детей
«Красота спасёт мир»
( в рамках проект «Поверь в себя»)

09.09.
17:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

3.

Музыкально – игровая программа
«Осенний хит-парад»

09.09.
18:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжыссёр
«Паляцкішскага ЦКіД»
8(01594)99689

4.

Развлекательная программа
«Ай, да мы»

10.09.
12:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

5.

Интелектуальная игра
«Умники и умницы»

10.09.
12:00

Філіял
“Беняконскі цэнтр культуры і дасуга”

Жых Г.І.
культарганізатар
“Беняконскі ЦКіД”
8(01594)46252

6.

Музыкально – развлекательная программа
«Шалости нет причины»

10.09.
12:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

7.

Концертная программа
«Хай мацнее штогод наш адзіны народ»

10.09.
17:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

8.

Спортивно – развлекательная программа
«Отдыхаем вместе»

10.09.
18:00

Філіял
«Бастунскі
ЦКіД»

Е.Т.Булаўка
заг.філіялам
«Бастунскі
ЦКіД»
8(01594)45974

9.

Праздник танца
«Давайте потанцуем»
(в рамках проекта «Территория молодёжи»)

10.09.
18:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжыссёр
«Паляцкішскага ЦКіД»
8(01594)99689

10.

Концертная программа
«Песенный дождь»

10.09.
19:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

11.

Игровая программа
«Карусель дзяцінства»

11.09.
12:00

Филиал
«Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга»

Майсей.Д.М
заг.філіяла
«Місявицкі ЦКіД»
8(01594)40420

12.

Концертная программа
«Зямля – наш агульны дом»

11.09.
14:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

13.

Праздник рыбака
«Рыбацкие забавы»

11.09.
14:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

14.

Концерт
«Хутарок – мая Радзіма»

11.09.
15:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

15.

Игровая программа
«Весёлый турнир»

11.09.
15:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

16.

Обряд
«Хрысціны»
(в рамках проекта “Любі і вывучай свой родены край”)

11.09.
17:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

17.

Познавательная программа
«О безопасности от А до Я»

11.09.
17:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194