19.08.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 22 па 28 жніўня 2022 года


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Праздник
«Прощайте, летние деньки»
(в рамках праекта «Подари улыбку детям»)

25.08.
12:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

2.

Квест
«Затерянное золото пиратов»

25.08.
16:30

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

3.

Познавательная программа
«Ради жизни на земле изучаем ППД»

26.08.
11:15

             Філіял           
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

4.

Посиделки
«Песни нашей молодости»

26.08.
14:00

Філіял
“Курчоўскі сельскі клуб”

       В.І.Васько
Культарганізатар
філіяла
“Курчоўскі СК”
8(01594)41052

5.

Вечёрки
«Ад гэтуль нашы карані»

26.08.
17:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

6.

Праздник именников
«Летнички»

27.08.
12:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

7.

Вечер танцев
«Танцы нашей молодости»
(в рамках проекта «Мудрость+»)

27.08.
14:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

8.

Праздник деревни
«Моя деревня, край родной»

27.08.
16:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

9.

Игровая программа
«Трапны стралок»

27.08.
17:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

10.

Концертная программа
«Я хочу, чтобы лето не кончалось»

27.08.
18:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

11.

Музыкально- развлекательная программа
«Музыкальная палитра»

27.08.
18:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

12.

Музыкально – развлекательная программа
«Карамельная вечеринка»

27.08.
19:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

13.

Концертная программа
«Бывай лета»

28.08.
13:00

Філіял
«Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга»

Майсей.Д.М
заг.філіяла
«Місявицкі ЦКіД»
8(01594)40420

14.

Праздник деревни
«Деревня моя родная!»

28.08.
14:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

15.

Праздник улицы
«Свята вуліцы маёй»

28.08.
15:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

16.

Концертная программа
«Вось мая вуліцы »

28.08.
15:30

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

17.

Музыкально- развлекательная программа
«И снова в школу!»

28.08.
16:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

18.

Час общения на открытом воздухе
«Чай п’ём, гутарку вядзём»
(у рамках праекта “Клопат”)

28.08.
16:00

             Філіял           
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

19.

Канцэртная программа
«Сердцу милый отчий край»

28.08.
17:00

Філіял
«Бастунскі
ЦКіД»

Е.Т.Булаўка
заг.філіялам
«Бастунскі
ЦКіД»
8(01594)45974

20.

Концертно- игровая программа
«Летнее настроение»

28.08.
18:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194