09.08.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 15 па 21 жніўня 2022 года


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Гадзіна вяселля
«Добры дзень, сонейка прамяністае»

17.08.
14:00

             Філіял           
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

2.

Тэматычная праграма
«Памяць пра мінулае ў імя будучыні»
(у рамках праекта “Память)”

17.08.
16:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

3.

Інфармацыйная гадзіна
«Славутыя песняры зямлі беларускай»

17.08.
16:00

Філіял
“Курчоўскі сельскі клуб”

       В.І.Васько
Культарганізатар
філіяла
“Курчоўскі СК”
8(01594)41052

4.

Забаўляльная праграма
«У природы нет плохой погоды»

17.08.
16:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжыссёр
«Паляцкішскага ЦКіД»
8(01594)99689

5.

Гульнёвая праграма
«Бабуліны гулі»

18.08.
11:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

6.

Квэст – гульня
«Экологическая тропа»

18.08.
12:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

7.

Конкурс малюнкаў на авальце
«Я рисую лето»

18.08.
12:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

8.

Вечар інтарэсных сустрэч
«Живи здоровым»
(у рамках праекта «Клопат»)

18.08.
13:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

9.

Літаратурны вечар
«Вместе мы – Беларусь!»

19.08.
16:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

10.

Квэст – гульня
«101,102,103 – спешат на помощь»

20.08.
11:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

11.

Касцюміраваная дыскатэка
«Мисс и Мистер Авангард»

20.08.
17:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжыссёр
«Паляцкішскага ЦКіД»
8(01594)99689

12.

Выстаўка
«Зроблена сваімі рукамі»

20.08.
15:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

13.

Пазнавальна – гульнёвая праграма
«Вместе мы»

20.08.
17:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

14.

Канцэрт удзельнікаў аматарскай творчасці
«Радзима милая майму сэрцу»

20.08.
17:30

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур”

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

15.

Свята для дзяцей і бацькоў
«Папа, мама,я – трудовая семья!»

20.08.
18:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

16.

Шоу- праграма
«Цыганский балаган»

20.08.
18:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

17.

Гульнёвая праграма
«Вясёлае падарожжа»

21.08.
12:00

Филиал
«Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга»

Майсей.Д.М
заг.філіяла
«Місявицкі ЦКіД»
8(01594)40420

18.

Гадзіна актуальнай інфармацыі
«Живи здоровым!»
(у рамках  праекта «Мой стиль жизни сегодня – моё здоровье и успех завтра»)

21.08.
13:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

19.

Гульнёвая праграма
«Здоров будешь- всё добудешь»

21.08.
14:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

20.

Свята вёскі
«Деревенька моя, ты жизнь моя, ты счастье моё»

21.08.
16:00

Філіял
“Курчоўскі сельскі клуб”

       В.І.Васько
Культарганізатар
філіяла
“Курчоўскі СК”
8(01594)41052

21.

Пазнавальная праграма
«Путешествие в страну здоровья»

21.08.
16:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

22.

Музычна- забаўляльная праграма
«Лето- пора молодых»

21.08.
16:30

             Філіял           
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

23.

Вечар- паведамленне
«Мая малая Радзіма»

21.08.
18:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

24.

Літаратурна- музычная кампазіцыя
«Прасторы любыя майму сэрцу»
(у рамках праекта «Поверь в себя»)

21.08.
18:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур”

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194