02.08.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 08 па 14 жніўня 2022 года

 


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Гадзіна пытанняў і адказаў
«СПИД – чума ХХІ века»

10.08.
12:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

2.

Спартландыя
«Весёлые старты»

10.08.
17:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

3.

Гульнёвая праграма
«Лето! Ура!»

11.08.
11:15

             Філіял           
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

4.

Патрыятычная гадзіна
«Прошло с тех пор не мало лет»

11.08.
16:30

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

5.

Вечар - успамін
«По дорогам памяти»
(у рамках праекта «Память»)

11.08.
17:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

6.

Свята
«Кветачка- сямікветачка»

12.08.
11:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

7.

Пазнавальная праграма
«В единстве наша сила»

12.08.
16:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

8.

Выстаўка дэкаратыўна – прыкладнога мастацтва
“Майстэрства рук і сэрца”

12.08.
12:00

ДУК «Воранаўскі РЦКіНТ»

Мацяшук В.І.- загадчык аддзела рамёслаў і традыцыйнай культуры
ДУК «Воранаўскі РЦКіНТ»
8(01594)21464

9.

Квэст- гульня
«ЗОЖ-fest»

13.08.
12:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжыссёр
«Паляцкішскага ЦКіД»
8(01594)99689

10.

Забаўляльная праграма
«Не минуты покоя»

13.08.
15:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

11.

Танцавальны вечар
«Успомнім гады маладыя»

13.08.
21:00

Филиал
«Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга»

Майсей.Д.М
заг.філіяла
«Місявицкі ЦКіД»
8(01594)40420

12.

Сюжэтна- гульнёвая праграма
«Вредные привычки»

14.08.
12:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

13.

Канцэртная праграма
«Наполним песней мы сердца»

14.08.
16:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

14.

Свята выхаднога дня
«Наше лето, солнышком согрето»

14.08.
16:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

15.

Канцэртная праграма
«Песни нашей молодости»

14.08.
16:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

16.

Тэматычная праграма
«Мы за здоровый образ жизни»

14.08.
18:00

Філіял
«Бастунскі
ЦКіД»

Е.Т.Булаўка
заг.філіялам
«Бастунскі
ЦКіД»
8(01594)45974

17.

Рэтра- дыскатэка
«В стиле СССР»

14.08.
18:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

18.

Спартландыя
«Папа, мама- спортивная семья»
(у рамках праекта «Мой стиль жизни сегодня- моё здоровье и успех завтра»

14.08.
18:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396