06.07.2022

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 11 па 17 ліпеня 2022 года


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Игра- путешествие
«Падарожжа з лесавічком»

13.07.
12:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

2.

Тематическая программа
«Літаратары Воранаўшчыны»
(в рамках проекта «Память»)

14.07.
11:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

3.

Праздник лета
«Летняя пора»
(в рамках проекта «Подари улыбку детям»)

14.07.
13:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

4.

Танцевальный праздник
«Зажигаем вместе»

14.07.
16:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжысёр
«Паляцкішскі ЦКіД»
8(01594)99689

5.

Экскурсия
«Люблю цябе мой родны край»

14.07.
17:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

6.

Вечер отдыха
«Вы годы сваі не лічыце»
(в рамках проекта «Мудрость+»)

14.07.
18:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

7.

Конкурс талантов
«Стань звездой»

15.07.
12:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

8.

Интелектуальная игра
«Шукаем таленты»

15.07.
16:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

9.

Квест – игра
«Я помню! Я горжусь!»
(в рамках проекта «Память»)

15.07.
17:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

10.

Спорт – квест
«Весёлые старты»

16.07.
12:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

11.

Конкурсно- развлекательная программа
«Здоров будешь – всё добудешь»

16.07.
12:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Былінская А.І
рэжысёр
«Паляцкішскі ЦКіД»
8(01594)99689

12.

Праздничный концерт
«Ганаруся табой, Беларусь!»
(в рамках проекта «Память»)

16.07.
17:30

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

13.

Танцевально – развлекательная программа
«Танцуй пока молодой»

16.07.
21:00

             Філіял            
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

14.

Концерт участников любительского творчества
«Лейся песня от души»

17.07.
14:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

15.

Праздник молока
«Молочный фест»

17.07.
14:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

16.

Концерт – посвящение в профессию молодых специалистов КСУП «Дотишки»
«Дерзай молодёжь!»

17.07.
15:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

17.

Концерт
«Родные места»

17.07.
15:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

18.

Тематический вечер
«Партрэт сям’і»

17.07.
17:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчыцэнтр»

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіяла «Начский ККЦ»
8(01594)40706

19.

Вечер отдыха
«Я пою под караоке»

17.07.
18:00

Філіял
“Бастунскі ЦКіД”

Булаўка А.Т.
заг.філіялам “Бастунскі ЦКіД”
8(01594)45974

20.

Детская игровая программа
«Весёлые каникулы»

17.07.
18:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

21.

Концертная программа
«Добрый вечер»

17.07.
18:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

22.

Аукцион знаний
«Умняшки»

17.07.
18:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

23.

Вечер песни
«Песни нашей молодости»

17.07.
18:00

             Філіял            
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730