Афіцыйны сайт
6 красавіка 2021

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 12 па 18 красавіка 2021 года



п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1

Пазнавальная праграма“Правильное питание – основа здоровья”

14.04,
12:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

2

Пазнавальная праграма “Звездный сын земли”

14.04,
13:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

3

Пазнавальна-забаўляльная праграма “Есть такая профессия”

14.04,
17:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

4

Вечар размова “Рецепты из огорода”

14.04,
17:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

5

Сустрэча “Ведаць, каб зберагчы сябе” (у рамках сацыяльнакультурнага праекта “Клопат”)

15.04,
12:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

6

Музычна-забаўляльная праграма “Фарбы вясны”

15.04,
16:00

Філіял
“Забалацкі цэнтр культуры і дасуга”

Кукліс Л.Ч.
культарганізатар
“Забалацкі ЦКіД”
8(01594)96552

7

Музычна-забаўляльная праграма “Танцавальны марафон”

15.04,
16:00

Філіял
“Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр” 

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіялам
“Нацкі ККЦ”
8(01594)40706

8

Тэматычная праграма “Электронная сигарета – польза или вред”

15.04,
16:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

9

Інфармацыйна-пазнавальная праграма “Компьютер с нуля” (у рамках праекта “Камп’ютар з нуля”)

15.04,
16:30

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

10

Пасядзелкі “Веселое чаепитие” (у рамках сацыяльнакультурнага праекта “Клопат”)

16.04,
12:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

11

Вечар памяці “Памяць сэрца”

16.04,
17:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

12

Забаўляльная праграма “Я снова здесь в семье родной”

16.04,
17:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

13

Інфармацыйна-пазнавальная праграма “ВІЧ-інфекцыя і СНІД: без міфаў і ілюзій”

16.04,
17:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

14

Вечар адпачынку “Не скучная вечеринка”

16.04,
18:00

Філіял
“Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга”

Былінская А.І.
заг.філіялам
“Паляцкішскі ЦКіД”
8(01594)99689

15

Забаўляльная праграма “Яе Вялікасць - гульня”

17.04,
12:00

Філіял
“Беняконскі цэнтр культуры і дасуга”

Лісоўская Н.С.
заг.філіялам
“Беняконскі ЦКіД”
8(01594)94252

16

Тэатралізаваная гульнёвая праграма “Путешествие по планете Земля”

17.04,
12:00

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

17

Музычна-літаратурная кампазіцыя
“Мы этой памяти верны”

17.04,
12:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

18

Гульнёвая праграма “Самы лепшы дзень”

17.04,
12:00

Філіял
“Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга”

Карпук Л.К.
заг.філіялам
“Місявіцкі ЦКіД”
8(01594)40420

19

Танцавальны вечар “Эх топну нагой”

17.04,
18:00

Філіял
“Курчоўскі сельскі клуб”

Шылін Л.В.
заг.філіялам
“Курчоўскі СК”
8(01594)41052

20

Сямейная гульня “Моя семья”

17.04,
18:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

21

Вечар “Кое-что из ничего”

17.04,
18:00

Філіял
“Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга”

Былінская А.І.
заг.філіялам
“Паляцкішскі ЦКіД”
8(01594)99689

22

Клубная сустрэча “Старасць трэба паважаць”

18.04,
13:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

23

Канцэртная праграма “Весеннее настроение”

18.04,
15:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

24

Канцэртная праграма “Таинственные звуки земли”

18.04,
16:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
заг.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

25

Конкурсная праграма “Мир ярких красок”

18.04,
16:00

Філіял
“Тракельскі цэнтр культуры і дасуга”

Бярцэвіч Л.Э.
заг.філіялам
“Тракельскі ЦКіД”
8(01594)78346

26

Віктарына “Воранаўшчына літаратурная”

18.04,
16:00

Філіял
“Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга”

Карпук Л.К.
заг.філіялам
“Місявіцкі ЦКіД”
8(01594)40420

27

Музыкальны час “Іграй гармонь”

18.04,
16:00

Філіял
“Курчоўскі сельскі клуб”

Шылін Л.В.
заг.філіялам
“Курчоўскі СК”
8(01594)41052

28

Канцэртная праграма “Весны музыкальная капель”

18.04,
16:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

29

Канцэртная праграма
“Са святам”

18.04,
16:00 

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

30

Канцэртная праграма народнага ансамбля народнай песні “Віншуем з Вялікім днём”

18.04,
16:30

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

31

Пасядзелкі “Бабуліны песні”

18.04,
18:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

32

Вечар адпачынку “Копилка народных мудростей”

18.04,
17:00

Філіял
“Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр” 

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіялам
“Нацкі ККЦ”
8(01594)40706

33

Канцэртная праграма “Весенняя капель”

18.04,
19:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411