Версія для друку
Памер
+
Друк

Асноўныя мерапрыемствы, якія праводзяцца клубнымі ўстановамі культуры Воранаўскага раёна ў перыяд з 20 па 26 верасня 2021 года


п/п

Назва мерапрыемства

Дата,
час

Места правядзення

Адказны выканаўца (ФІ П, пасада, тэлефон)

1.

Пазнавальная праграма
«Регистрируемся на Одноклассниках»
(у рамках праекта «У нагу з часам»)

23.09
13:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Цевель Г.І.
заг.філіялам
“Пераганцаўскі ЦКіД”
8(01594)91396

2.

Інфармацыйна – пазнавальная праграма
«Братство народов: Беларусь и Россия»

        24.09
16:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

3.

Тэатралізаванае прадстаўленне
«Осень золотая»

24.09
18:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

4.

Тэматычна – фальклорная праграма
«З крыніц спрадвечных – песні вёскі Подзітва»

24.09
16:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
зав.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

5.

Гульнёвая праграма
«Весёлая Детворяндия»

24.09
17:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

6.

Пазнавальна – прафілактычная праграма
«Подростковый алкоголизм»

25.09
11:00

Філіял
“Бастунскі цэнтр культуры і дасуга”

Булаўка А.Т.
заг.філіялам “Бастунскі ЦКіД”
8(01594)45974

7.

Пазнавальная праграма
«Па старонкам гісторыі майго краю»
( в рамках проекта «Память»)

25.09
16:30

Філіял
“Радунскі цэнтр нацыянальных культур” 

Банцэвіч Т.А.
рэжысёр
“Радунскі ЦНК”
8(01594)41194

8.

Танцавальна – гульнёвая праграма
«Колесо дружбы»

25.09
18:00

Філіял
«Забалацкі цэнтр культуры і дасуга»

Кукліс Л.Ч.
культарганізатар
«Забалацкі ЦКіД»
8(01594)96552

9.

Танцавальна – гульнёвая праграма
«Вечар сяброўства»

25.09
18:00

Філіял
“Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр” 

Лебядзевіч Л.С.
заг.філіялам
“Нацкі ККЦ”
8(01594)40706

10.

Спартыўна – гульнёвая праграма
«Весёлые старты»

25.09
18:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр” 

Сцефановіч Я.М.
заг.філіялам
“Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

11.

Танцавальны вечар для моладзі

25.09
19:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М.
заг.філіялам “Доцішскі ЦКіД”
8(01594)43805

12.

Тэматычная дыскатэка для моладзі
«Наркотики – это полёт или падение?»

25.09
20600

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
зав.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

13.

Танцавальны вечар
«Кому за…»

25.09
20:00

Філіял
“Місявіцкі цэнтр культуры і дасуга”

Карпук Л.К.
заг.філіялам
“Місявіцкі ЦКіД”
8(01594)40420

14.

Сюжэтна – гульнёвая праграма
«Маміны памочнікі»

26.09
12:00

Філіял
“Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга”

Вараноўская С.І.
заг.філіялам
“Жырмунскі
ЦКіД”
8(01594)45973

15.

Канцэртная праграма
«Родные напевы»

26.09
13:00

Філіял
“Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга”

Пільжыс Г.Ч.
заг.філіялам
“Канвелішскі ЦКіД”
8(01594)44809

16.

Музычны вечар
«Есть Вера, Надежда, Любовь»

26.09
17:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С.
зав.філіялам
“Больцішскі ЦКіД”
8(01594)75248

17.

Канцэртная праграма
«Збірае нас Пагародзенскі кірмаш”

26.09
17:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

18.

Гульнёвая праграма
«Кірмашовыя забавы»

26.09
17:00

Філіял
“Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці” 

Радзевіч І.І.
заг.філіялам “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)41531

19.

Танцавальна – гульнёвая праграма
«Кладовая развлечений»

26.09
19:00

Філіял
“Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Янковіч В.М.
заг.філіялам
“Гіркаўскі ЦКіД”
8(01594)93730

 

Вы можаце знайсці гэту старонку па наступным адрасе:
http://voronovo.grodno-region.by/by/anounce-by/view/asnounyja-merapryemstvy-jakija-pravodzjatstsa-klubnymi-ustanovami-kultury-voranauskaga-raena-u-peryjad-19273-2021/

© Воранаўскі раённы выканаўчы камітэт, 2016
Распрацоўка і падтрымка сайта БЕЛТА