Афіцыйны сайт

Анонсы

Анонс мерапрыемстваў дзяржаўнай установы культуры "Воранаўскі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці" з 21.08.2017 – 27.08.2017 года



п/п

Назва  
мерапрыемства

Дата,
час

Месца  
правядзення

Адказны выканаўца
(ПРОЗВІШЧА, імя, пасада, тэлефон)

1.

Спектакль
«Сказка о добре и зле»

25.08,
13:00

Філіял
«Паляцкішскі цэнтр культуры і дасуга»

Дзюк А.І. –
заг.філіялам «Паляцкішскі ЦКіД»
8(01594)90289

2.

Музычна-забаўляльная праграма  «Прощание с летом»

26.08,
13:00

Філіял
«Беняконскі цэнтр культуры і дасуга»

Лісоўская Н.С. –
заг.філіялам «Беняконскі ЦКіД»
8(01594)94252

3.

Свята вёскі «Песню спяваю я вёсцы сваёй»

26.08,
19:00

Філіял
«Жырмунскі цэнтр культуры і дасуга»

Вараноўская С. І. –
заг.філіялам «Жырмунскі ЦКіД»
8(01594)71105

4.

Музычна-забаўляльная праграма (дыскатэка)

26.08,
21:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”

Сцефановіч Я.М. –
загадчык філіялам “Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

5.

Музычна-забаўляльная праграма «Танцевальный бум»

26.08,
22:00

Філіял
«Радунскі цэнтр нацыянальных культур»

Троцкая Л.Я. –
заг.філіялам «Радунскі ЦНК»
8(01594)23535

6.

Канцэртная праграма
«Музыкальная радуга лета»

27.08,
11:00

Філіял
«Канвелішскі цэнтр культуры і дасуга»

Пільжыс Г.Ч. –
заг.філіялам «Канвелішскі ЦКіД»
8(01594)73209

7.

Канцэртная праграма
«До свидания лето»

27.08,
13:00

Філіял
“Доцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Банюк І.М. –
заг.філіялам «Доцішскі ЦКіД»
8(01594)43805

8.

Канцэртная праграма
«Мелодии уходящего лета»

27.08,
14:00

Філіял
«Забалацкі цэнтр культуры і дасуга»

Русялевіч В.А.–
заг.філіялам «Забалацкі ЦКіД»
8(01594)97202

9.

Свята вёскі «Всё нам дорого здесь»

27.08,
14:00

Філіял
«Тракельскі цэнтр культуры і дасуга»

Ивашевіч Н.А. –
заг.філіялам «Тракельскі ЦКіД»
8(01594)78346

10.

Абрад «Уваходзіны»

27.08,
14:00

Філіял
«Нацкі культурна-краязнаўчы цэнтр»

Лебядзевіч Л.С. –
заг.філіялам «Нацкі ККЦ»
8(01594)40706

11.

Свята «Радуга планеты детства»

27.08,
15:00

Філіял
«Гіркаўскі цэнтр культуры і дасуга»

Янковіч В.М. –
заг.філіялам «Гіркаўскі ЦКіД»
8(01594)93730

12.

Канцэртная праграма «Хвала рукам, что пахнут хлебом»

27.08,
15:00

Філіял “Пагародзенскі цэнтр культуры і народнай творчасці”

Салмановіч С.В. –
мастацкі кіраўнік філіяла “Пагародзенскі ЦКіНТ”
8(01594)43531

13.

Тэатралізаваная канцэртная праграма «Скажем лету до свидания»

27.08,
17:00

Філіял
“Пераганцаўскі цэнтр культуры і дасуга”

Яковіч І.Г. –
заг.філіялам «Пераганцаўскі ЦКіД»
8(01594)91396

14.

Тэатралізаванае прадстаўленне «Красная шапочка и компания»

27.08,
17:00 

Філіял
«Радунскі цэнтр нацыянальных культур»

Троцкая Л.Я. –
заг.філіялам «Радунскі ЦНК»
8(01594)23535

15.

Канцэрт аматарскай творчасці «Мы с вами сердцем и душой»

27.08,
19:00

Філіял
“Больцініцкі культурна-турыстычны цэнтр”

Сцефановіч Я.М. –
загадчык філіялам “Больцініцкі КТЦ”
8(01594)76411

16.

Дэнс – вечарына «Вместе весело шутить, играть, танцевать»

27.08,
21:00

Філіял
“Больцішскі цэнтр культуры і дасуга”

Нядзелька Г.С. –
заг.філіялам «Больцішскі ЦКіД»
8(01594)75248